<br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: sayfa_bilgi in <b>/home/istenile/kpsstercihim.com/fonksiyonlar.php</b> on line <b>542</b><br /> atama sonucu doru mu? - Okul ncesi retmenlii - KPSS Tercihim
KPSS Rehberiniz
Özel arama yükleniyor...

KPSS FORUM

Notice: Undefined index: uye_no in /home/istenile/kpsstercihim.com/forum/forum-konu-oku.php on line 19
  • atama sonucu doru mu?

2209 okunma 7 cevap
    berze07 Eyll 2013 / 00:43
  • benim forum editrlerine bi sorum olucakt.Benim atama sonucum 4.tercihim olan Yalova geldi ama nmdeki kiilere baktmda 84 puan alan birinin ilk tercihi olduunu grdm.Normalde bu kiinin buraya yerlemesi gerekmiyor mu?Bu arada benim puanm 67
  • 1Hrkal07 Eyll 2013 / 00:56
    Hocam belirttiiniz okulun kontenjan ( ARMUTLU-Armutlu Vilayetler Birlii Hafize Sakz Anaokulu - (2) ) Okul ncesi retmenlii iin 2 kii olarak belirlenmi. Dolaysyla hem siz, hem de 84 puanl arkadamzn ayn kuruma yerletii grlyor.
  • 2berze07 Eyll 2013 / 02:47
    Evet ya 2 rakam bi an gzmden kam cevabnza teekkrler.Ama bu aralar dikkatimiz o kadar dank ki, 2528. srada olup da kontenjan d kalm olarak tercih yapm olmak ok kt rica etsem ek atama ve ubat atamas ile ilgili bi yorum yapabilirmisiniz
  • 3Hrkal07 Eyll 2013 / 02:59
    Hocam ubat atamasnn olacana ben kesin gzyle bakyorum. ktidar artk kaybetmeyi istemeyecek kadar hrsl, hkmet bunu karmayacaktr. ok yksek bir alm olmayabilir ancak en az 12.000 civarnda alm bekliyorum ben.

Siz yine de ne "naslsa atanrm, alm yksek olur" diyerek almalarnz savsaklayn ne de "kesinlikte atanamam" diyerek moralinizi bozun. Birka ayda deiiyor her ey. rnein ABT'den adaylarn sadece 2 buuk ay nce haberi olmutu.

nallah atanrsnz hocam.
  • 4emine andrn07 Eyll 2013 / 09:13
    Biri puanina 96 yazmis birinci olan 95 aldi zaten
  • 5nevra atc09 Eyll 2013 / 00:15
    hocam bu ubat atamas eer olursa ve sizin tahmininiz gibi 12 bin olursa bunun ka okul ncesi olur ?
  • 6gl2909 Eyll 2013 / 18:04
    hocam okul ncesi 69.876 da kapatt 67 ile nasl yalovaya gtms arkads
  • 7nevin211@outlook.com29 Kasm 2013 / 18:57
    ncelikle herkese mrb ben kpss 2013 puan sralamasnda ilk %82.31.sradaym bu iyimi ktm puan olarak kaa tekabl ediyor cvp veren olursa memnun olurum tk

Warning: Use of undefined constant _HATA - assumed '_HATA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/istenile/kpsstercihim.com/forum/forum-konu-cevap.php on line 37
Bu konuya cevap yazabilmek iin ye olmalsnz.
ye olmak iin tklaynz.

Kalegra Bilişim

KPSS Reklam

KPSS Tercihim sitesi içeriğindeki yazılar kopyalanamaz ve alıntılanamaz. ©2010-2024