<br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: sayfa_bilgi in <b>/home/istenile/kpsstercihim.com/fonksiyonlar.php</b> on line <b>542</b><br /> Yuksek lisans - Okul Öncesi Öðretmenliði - KPSS Tercihim
KPSS Rehberiniz
Özel arama yükleniyor...

KPSS FORUM

Notice: Undefined index: uye_no in /home/istenile/kpsstercihim.com/forum/forum-konu-oku.php on line 19
  • Yuksek lisans

1548 okunma 7 cevap
    yeterrr06 Aðustos 2014 / 23:58
  • Mrh arkadaslar;
    Ben olur oncesi ogretmenliginden mezun oldum. Bu yil sinav dan 69,229 aldim ins atanirim ve ataniriz. Ama Ben bir taraftanda elazigda yuksek lisans yapmak istiyorum basvuru aliniyor mu? Aliniyorsa sartlar neler? Bilgisi olan arkadaslar varsa paylasirsa seviniri. Hayirli geceler
  • 1yeterrr07 Aðustos 2014 / 11:07
    Arkadaslar Bilgisi olan varsa gec olmadan paylasirsa sevinirim
  • 2g.07 Aðustos 2014 / 11:18
    yeterr þartlar üniversiteden üniversiteye farklýlýk gösteriyor yani her üniversitenin koþulu farklý diye biliyorum , baþvurmak istediðin üniversitenin sitesine bir bakmaný öneririm
  • 3yeterrr07 Aðustos 2014 / 12:00
    Tesekkur ederim Ben de firat üniversitesini merak ediyordum Google.dan pek bir sey bulama dim sanirim üniversite yi arasam iyi olacak tekrardqn tesekkur ederim
  • 4g.07 Aðustos 2014 / 14:33
    rica ederiimm
  • 5donmez07 Aðustos 2014 / 18:16
    arkadaþlar yüksek lisans hakkýnda bilgi veririmisiniz detaylý bir þekilde.ben alese girdim 78 aldým diploma notum 4 üzerinden 3.36
  • 6yeterrr07 Aðustos 2014 / 21:15
    Benim de 3 .28 ama ales e girmedim guz doneminde girmeyi dusunuyorum yds sart mi
  • 7g.08 Aðustos 2014 / 09:31
    yüksek lisans basvuru kosullarý arasýnda ales sonuç belgesi gerekiyor ama tezsiz lisans düþünüyorsanýz alese girmeniz gerekmiyor diye biliyorum. Ales puanýnýzýn minumum ne kadar olmasýný gerektiðini ise basvuracaðýnýz üniversite belirliyor yani her üniversitenin istediði puan farklý oluyor. Ayný zamanda lisans diplomanýz ve transkriptiniz de þart. fakat her üniv de yds þart deðil bazý üniversiteler yabancý dil istemeyebiliyor. baþvuru yapmak istediðiniz üniversitelerle iletiþime geçersiniz detaylý bilgi alabilirsiniz.

Warning: Use of undefined constant _HATA - assumed '_HATA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/istenile/kpsstercihim.com/forum/forum-konu-cevap.php on line 37
Bu konuya cevap yazabilmek için üye olmalýsýnýz.
Üye olmak için týklayýnýz.

Kalegra BiliÅŸim

KPSS Reklam

KPSS Tercihim sitesi içeriğindeki yazılar kopyalanamaz ve alıntılanamaz. ©2010-2024