Akıllı KPSS Tercih Robotu - KPSS Tercihim
KPSS Rehberiniz
Özel arama yükleniyor...
 


KPSS TERCİH ROBOTU

2015 AUSTOS ATAMASI


Warning: Use of undefined constant _HATA - assumed '_HATA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/istenile/kpsstercihim.com/kpss-tercih-robotu-listesiz.php on line 14
Bu alan üyelerimize özeldir.


Tercih Robotundan Nasıl Yararlanılır?

KPSS'ye hazırlanan her adayın ulaşmak istediği hedef mesleğine bir an önce kavuşabilmektir. Ancak mesleğe kavuşmak bazen sürprizlere ve istenmeyen hizmet koşullarında mücadelelere neden olabilir.

Tercih aşamasının öneminin farkında olan adaylar, tercih edilecek okulları deyim yerindeyse kılı kırk yararak araştırırlar. Ancak sistem aslında karışık olmasa da öyle küçük detaylar içerir ki neredeyse hiçbir aday tercih konusuna tam anlamıyla hakim olamaz.

Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinde 6 Mayıs 2010 tarihinde yapılan değişiklikle birlikte okulların hizmet bölgeleri, hizmet alanları ve zorunlu hizmet yükümlülük sürelerinde değişikliğe gidilmesi nedeniyle adayların daha fazla detayı dikkate alması gerekmektedir. Birçok aday halen zorunlu hizmetin il bazında olduğunu düşünmekte ve daha da kötüsü tercihlerini buna göre yapmaktadır.

Zorunlu hizmet konusunda sıkıntıya düşmemeniz açısından hazırladığımız "Okulların Zorunlu Hizmet Kapsamında Olup Olmadıklarını Nasıl Anlarız?" başlıklı yazımıza mutlaka bakınız.

Tercih Robotunun Avantajları Nelerdir?

Yukarıdaki bilgiler ışığında hazırladığımız KPSS TERCİH ROBOTUmuz ile okulların hangilerinin zorunlu hizmete dahil olduğu sistemimiz üzerinde "ZH" harfleriyle vurgulanmaktadır. Böylece listenize eklemeyi düşündüğünüz her okul için tekrar tekrar uğraşmak zorunda kalmaz ve zaten kurumlar hakkında yapmanız gereken saatler sürecek araştırmaların bir bölümünden sizi kurtarmayı amaçlar.

Türkiye'de eşi benzeri olmayan tercih robotumuz ile her atama döneminde atama kontenjanlarının açıklanmasından sonra atanma durumunuzu netleştirmeniz amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı'nca yapılan atamanın bire bir aynısı sistemimiz üzerinde her gece gerçekleştirilmektedir.


Kalegra Bilişim


KPSS Reklam

KPSS Tercihim sitesi içeriğindeki yazılar kopyalanamaz ve alıntılanamaz. ©2010-2021