KPSS Rehberiniz
Özel arama yükleniyor...
 

OKUL HİZMET PUANLARI, BÖLGELERİ, ALANLARI VE ZORUNLU HİZMET SÜRELERİ

BİTLİS

GÜROYMAK

Gölbaşı Sevgili Öğretmenim Anaokulu
Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi'nin MAYIS 2015 sayısında yayımlanan EN GÜNCEL verilere göre hazırlanmıştır.
Bu sayfada gösterilen bilgiler yalnızca işinizi kolaylaştırmak amacıyla size ulaştırılmaktadır. En doğru ve güncel sonuç için Tebliğler Dergisi'ni takip etmenizi öneririz.
HİZMET BÖLGESİ
3. HİZMET BÖLGESİ
HİZMET ALANI
5. HİZMET ALANI
HİZMET SÜRESİ
4 YIL
HİZMET PUANI
26 HİZMET PUANI
YERLEŞİM YERİ
BELDE

752349 kurum kodlu Gölbaşı Sevgili Öğretmenim Anaokulu, 3. hizmet bölgesi ve 5. hizmet alanında olduğu için burada görev yapan öğretmenlere her sene 26 hizmet puanı kazandıracaktır.

Ayrıca Gölbaşı Sevgili Öğretmenim Anaokulu zorunlu hizmete dahil bir kurum olduğu için KPSS'ye giren ve öğretmenlik mesleğine yeni başlayacaklar veya henüz zorunlu görevlerini tamamlamayanlar için öncelikle tercih edilmelidir. Ataması yeni yapılan öğretmenler Gölbaşı Sevgili Öğretmenim Anaokulu dahilinde 4 yıl çalışarak zorunlu hizmetlerini tamamlamış olacaktır.

YORUMLAR
2013 Aralık ayında Eğitim-Öğretime başlayan okulda 4 derslik bulunmaktadır. Okul kaloriferli ve ısınma problemi yoktur. ilçe merkezinde kalan öğretmenler gidiş geliş yapabilmektedir. ilçe merkezinde kiralar 300-450 tl arasında değişmektedir. materyal açısından olanakları iyi olan bi okuldur ve doğuda görev yapılabilecek iyi bölgelerdendir. Anonim
Derslik sayısı: 4 Ulaşım: İlçe merkezine uzaklığı 9 km'dir ve öğretmen servisiyle gidiş geliş yapılmaktadır. Okul ve içerisindeki tüm eşyalar yenidir. Anonim
Öğretmen adaylarının seçecekleri bölge ve kurumlarla ilgili işlerine yarayan en önemli konular;
  • ulaşım
  • kurumun çevresinde kira durumu
  • ikamet edilebilecek hesaplı ve yakın bölgeler
gibi konulardır.

Lütfen aşağıdaki formu bu bilgiler doğrultusunda doldurunuz.Zorunlu hizmet bölge ve alanlarından en doğru şekilde yararlanabilmeniz için hazırladığımız "Okulların Zorunlu Hizmet Kapsamında Olup Olmadıklarını Nasıl Anlarız?" başlıklı yazımıza bakmanızı öneririz.

Kalegra Bilişim


KPSS Reklam

KPSS Tercihim sitesi içeriğindeki yazılar kopyalanamaz ve alıntılanamaz. ©2010-2019