KPSS Rehberiniz
Özel arama yükleniyor...
 

OKUL HİZMET PUANLARI, BÖLGELERİ, ALANLARI VE ZORUNLU HİZMET SÜRELERİ

ORDU

GÖLKÖY

Alanyurt Ortaokulu
Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi'nin MAYIS 2015 sayısında yayımlanan EN GÜNCEL verilere göre hazırlanmıştır.
Bu sayfada gösterilen bilgiler yalnızca işinizi kolaylaştırmak amacıyla size ulaştırılmaktadır. En doğru ve güncel sonuç için Tebliğler Dergisi'ni takip etmenizi öneririz.
HİZMET BÖLGESİ
2. HİZMET BÖLGESİ
HİZMET ALANI
5. HİZMET ALANI
HİZMET SÜRESİ
5 YIL
HİZMET PUANI
20 HİZMET PUANI
YERLEŞİM YERİ
ŞEHİR

739238 kurum kodlu Alanyurt Ortaokulu, 2. hizmet bölgesi ve 5. hizmet alanında olduğu için burada görev yapan öğretmenlere her sene 20 hizmet puanı kazandıracaktır.

Ayrıca Alanyurt Ortaokulu zorunlu hizmete dahil bir kurum olduğu için KPSS'ye giren ve öğretmenlik mesleğine yeni başlayacaklar veya henüz zorunlu görevlerini tamamlamayanlar için öncelikle tercih edilmelidir. Ataması yeni yapılan öğretmenler Alanyurt Ortaokulu dahilinde 5 yıl çalışarak zorunlu hizmetlerini tamamlamış olacaktır.

YORUMLAR
ilçe merkezine 9 km 15 dk sürüyor. Ulaşım konusunda sıkıntı yok öğretmenler kendi imkanlarıyla servis tutarak gidiyorlar öğretmenler ilçe merkezindeki TOKİ konutlarında barınmaktadırlar. Ordu ya gidiş geliş yapan öğretmenlerimiz de vardır. Anonim
Öğretmen adaylarının seçecekleri bölge ve kurumlarla ilgili işlerine yarayan en önemli konular;
  • ulaşım
  • kurumun çevresinde kira durumu
  • ikamet edilebilecek hesaplı ve yakın bölgeler
gibi konulardır.

Lütfen aşağıdaki formu bu bilgiler doğrultusunda doldurunuz.Zorunlu hizmet bölge ve alanlarından en doğru şekilde yararlanabilmeniz için hazırladığımız "Okulların Zorunlu Hizmet Kapsamında Olup Olmadıklarını Nasıl Anlarız?" başlıklı yazımıza bakmanızı öneririz.

Kalegra Bilişim


KPSS Reklam

KPSS Tercihim sitesi içeriğindeki yazılar kopyalanamaz ve alıntılanamaz. ©2010-2019